Saten Kartela

Saten Kartela

Tema Baskı olarak sizlere değişik tasarımlarımız ve deneyimli ekibimiz ile Saten Kartela çalışmalırımızı sizlere sunuyoruz. Kartelalarımızı çok titiz ve eksiksiz hazırlıyoruz. işinizin satış kısmında büyük önem taşıyan Saten Kartelalrınızı oluşturmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün: Saten Kartela
Müşteri: İstanbul / Türkiye
Rolümüz: Saten, Kartela,Tasarım
Etiketler: Marka, Dizayn, Kumaş, Saten
Paylaş

Saten Kartela Tasarımları

Özel ve Özgün Tasarımlar

Saten Kartele bünyemizde tasarlanıp sizlerin ürün ve renk çeşitliliğinize göre hazırlanmaktadır. Sizin tasarımlarınız var ise bizimle paylaşıp projenizi istediğiniz şartlarda yapabiliriz. Seviyeli kibar işin uzmanı olan çalışanlarımızla tasarımdan tutun ürün kalitesi takibi ve sonrasın da sevkiyat ağımızla en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sizlerin bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İş hayatında harika şeyler asla tek bir kişi tarafından yapılmaz.
Steve Jobs

Siparişlerinizin ve ürünlerin imalat aşamasında kontrolünü fabrikamız da imalathanemiz de inceleyebilir takibini yapabilirsiniz. Sizlerle tanışmak isteriz.

Bu ürün saten renklerinden biri.

Saten diğer kumaşlardan daha parlak kendini hemen belli eden ve yüzlerce güzel renge sahiptir.

Sonuçlar

İstanbul merkezli Şerit Baskı ve Etiket üretimi yapan tam kapasiteli üreticiyiz.

Sonuç kartelalarınız eksiksiz ve pırıl pırıl üretimle sizlere sevk edilmek üzere hazırlanır. Bizlere ister mail yoluyla ister telefonlarımıza ulaşarak siparişlerinizi verip özverimizle birlikte tam zamanın da sizlere ulaştırabiliriz. Uzman kadromuzla her zaman hizmetinize hazırız.