Boyun Askı İpi

Boyun Askı İpi

Tema Baskı olarak sizlere değişik tasarımlarımız ve deneyimli ekibimiz ile Boyun Akı İpi çalışmalırımızı sizlere sunuyoruz. Boyun askı iplerini çok titiz ve eksiksiz hazırlıyoruz. İster sizin tasarımlarınız veya bize katacaklarınızla ister kendi tasarımlarımızla sizlere sunularak hazırlanır.

Ürün: Boyun Askı İpi
Müşteri: İstanbul / Türkiye
Rolümüz: Boyun Askı İpi, Tasarım, Uygulama
Etiketler: Marka, Tasarım, Tema Baskı, Askı İpi
Paylaş

Boyun Askı İpi Tasarımları

Özel ve Özgün Tasarımlar

Boyun Askı İpleri bünyemizde tasarlanıp sizlerin ürün ve renk çeşitliliğinize göre hazırlanmaktadır. Sizin tasarımlarınız var ise bizimle paylaşıp projenizi istediğiniz şartlarda yapabiliriz. Seviyeli kibar işin uzmanı olan çalışanlarımızla tasarımdan tutun ürün kalitesi takibi ve sonrasın da sevkiyat ağımızla en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sizlerin bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ticaretin iki basit işlevi vardır; pazarlama ve yenilik.
Peter Drucker

Siparişlerinizin ve ürünlerin imalat aşamasında kontrolünü fabrikamız da imalathanemiz de inceleyebilir takibini yapabilirsiniz. Sizlerle tanışmak isteriz.

Bu ürün boyun askı iplerimizden biridir.

Boyun askı ipleri dilediğiniz genişlikte istediğiniz renkte ve sizlerin uygun gördüğü tasarımla yapılır.

Sonuçlar

İstanbul merkezli Şerit Baskı ve Etiket üretimi yapan tam kapasiteli üreticiyiz.

Sonuç boyun askı ipleriniz eksiksiz ve pırıl pırıl üretimle sizlere sevk edilmek üzere hazırlanır. Bizlere ister mail yoluyla ister telefonlarımıza ulaşarak siparişlerinizi verip özverimizle birlikte tam zamanın da sizlere ulaştırabiliriz. Uzman kadromuzla her zaman hizmetinize hazırız.