Transfer Baskı

Transfer Baskı

Tema Baskı olarak sizlere değişik tasarımlarımız ve deneyimli ekibimiz ile Tranfer Baskı çalışmalırımızı sizlere sunuyoruz. Transfer baskılarınız çok titiz ve eksiksiz hazırlıyoruz. İster sizin tasarımlarınız veya bize katacaklarınızla ister kendi tasarımlarımızla sizlere sunularak hazırlanır.

Ürün: Transfer Baskı
Müşteri: İstanbul / Türkiye
Rolümüz: Transfer Baskı, Tasarım, Uyguluma
Etiketler: Transfer Baskı, Baskılar, Tasarım
Paylaş

Transfer Baskı Tasarımları

Özel ve Özgün Tasarımlar

Transfer Baskılar bünyemizde tasarlanıp sizlerin ürün ve renk çeşitliliğinize göre hazırlanmaktadır. Sizin tasarımlarınız var ise bizimle paylaşıp projenizi istediğiniz şartlarda yapabiliriz. Seviyeli kibar işin uzmanı olan çalışanlarımızla tasarımdan tutun ürün kalitesi takibi ve sonrasın da sevkiyat ağımızla en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sizlerin bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Özü sözü doğru tacire; Cennet kapıları kapanmaz.
Hz Muhammed (SAV)

Siparişlerinizin ve ürünlerin imalat aşamasında kontrolünü fabrikamız da imalathanemiz de inceleyebilir takibini yapabilirsiniz. Sizlerle tanışmak isteriz.

Bu ürün transfer baskılardan biridir.

Silikon Baskılar dilediğiniz genişlikte istediğiniz renkte ve sizlerin uygun gördüğü tasarımla yapılır.

Sonuçlar

İstanbul merkezli Şerit Baskı ve Etiket üretimi yapan tam kapasiteli üreticiyiz.

Sonuç transfer baskılarınız eksiksiz ve pırıl pırıl üretimle sizlere sevk edilmek üzere hazırlanır. Bizlere ister mail yoluyla ister telefonlarımıza ulaşarak siparişlerinizi verip özverimizle birlikte tam zamanın da sizlere ulaştırabiliriz. Uzman kadromuzla her zaman hizmetinize hazırız.